hasici nevid cz logo

 • DSC 10000
 • IMG 6535
 • DSC 9999
 • kluci holky
 • DSD 8443 web kraj
 • DSD 0892 upraveno web
 • DSD 0881 web
 • Družstvo ženy - Kamenný újezdu - 1. místo
 • Soutěž Mirošov 16.8.2014 - ženy - 1. místo; muži - 2. místo
 • Družstvo muži - okresní soutěž Němčovice - 2. místo
 • Ženy a muži SDH Nevid
 • Krajská soutěž v požárním sportu v Domažlicích 6.6.2015 - muži 5. místo
 • Soutěž Příkosice 18.7.2015 - ženy 1. místo; muži 1. místo
 • Soutěž Příkosice 18.7.2015 - ženy 1. místo

Kamenný újezd

Bylo to dne 4.10.2014 a my jeli na závody do Kamenného Újezdu, jeli tam poprvé jak kluci tak i holky. Zůčastnili se také tými z Mirošova, Tymákova, Těškova, Kornatic a náš tým. Startovalo se od řeky do kopce. Nám to ale nevadilo, zvládnem všechny překážky. Je krásný jak jsme tam šli, připravili jsme základnu a šli na start, tu dobu co ste na startu zapomínáte na své pocity, myšlenky a problémy... A hlavně tým se stává rodinou! V tu chvíli vnímáte jen výstřel ze startovní pistole a běžíte za svým cílem. Každý z nás vydal vše ze svých sil. My jsme bojovníci, nevzdáváme se toho co milujem a nácházíme lásku v tom co děláme. Ale naše úspěchy nejsou jen díky nám ale i díky našemu trenérovi Petru Šmolíku, ten nám byl oporou na závodech. Zajímá vás, jak jsme dopadli?! Holky skončily na 1.místě s časem 21,34s. Kluci se umístili na 4.místě s časem 20,40s. Nevadí že se neumístili mezi prvníma třema místy, na závodech ukázali a předvedli co je v jejich silách. A i závody, které prohrajete vás maji naučit v čem máte být příště lepší.

Kamenny ujezd